• 2020 Iditarod
  • Auctions will end in 3 days 13 hours 24 minutes
  • Ending at 2/22/2020 12:00:00 AM PST
Musher list
There are currently 58 Mushers registered to run
We have 42 Mushers reserved
Mushers can be reserved for $15.00 each. Once all mushers are reserved, a double blind draw will assign mushers to everyone with reservations
To reserve a musher you need to Log in
Login

Musher Name Claimed by City State Country Status
Ryan Redington Skagway AK USA Veteran
Aaron Peck Grande Prairie AB CANADA Veteran
Ramey Smyth Willow AK USA Veteran
Deke Naaktgeboren Fairbanks AK USA Rookie
Jason Campeau Rocky Mountain House AB CANADA Veteran
Fabio Berlusconi Lomazzo ITALY Rookie
Robert Redington Willow AK USA Veteran
Aaron Burmeister Nome/Nenana AK USA Veteran
Kelly Maixner Big Lake AK USA Veteran
Meredith Mapes Palmer AK USA Veteran
Jeff Deeter Fairbanks AK USA Veteran
Lance Mackey Fairbanks AK USA Veteran
Tim Pappas Big Lake AK USA Veteran
Aliy Zirkle Two Rivers AK USA Veteran
Mille Porsild DENMARK Rookie
Tom Knolmayer Wasilla AK USA Veteran
Lev Shvarts Willow AK USA Veteran
Martin Massicotte St-Tite Quebec CANADA Rookie
Mitch Seavey Seward AK USA Veteran
Martin Buser Big Lake AK USA Veteran
Michelle Phillips Tagish YT CANADA Veteran
Anna Berington Knik AK USA Veteran
Laura Neese McMillan MI USA Veteran
Joar Leifseth Ulsom Mo i Rana NORWAY Veteran
Richie Diehl Aniak AK USA Veteran
Jessie Royer Fairbanks AK USA Veteran
Peter Kaiser Bethel AK USA Veteran
Nicolas Petit Girdwood AK USA Veteran
Matthew Failor Willow AK USA Veteran
Wade Marrs Willow AK USA Veteran
Linwood Fiedler Willow AK USA Veteran
Travis Beals Seward AK USA Veteran
Jesse Salyer Talkeetna AK USA Rookie
Jessie Holmes Nenana AK USA Veteran
Kristy Berington Knik AK USA Veteran
Karin Hendrickson Wasilla AK USA Veteran
Gabe Dunham Willow AK USA Rookie
Kaci Murringer Willow AK USA Rookie
Alan Eischens Wasilla AK USA Veteran
Riley Dyche Fairbanks AK USA Rookie
Larry Daugherty Eagle River AK USA Veteran
Nils Hahn Nome AK US Veteran
Thomas Waerner Torpa NORWAY Veteran
Damon Ramaker Fountain MN USA Rookie
Tom Frode Johansen Furuflaten NORWAY Rookie
Robert Bundtzen Anchorage AK USA Veteran
Dennis Kananowicz Tolsona AK USA Veteran
Grayson Bruton Sterling AK USA Rookie
Jessica Klejka Wasilla AK USA Veteran
Zoya DeNure Delta Junction AK USA Veteran
Magnus Kaltenborn Whitehorse YT CANADA Veteran
Jeremy Keller Knik AK USA Veteran
Paige Drobny Cantwell AK USA Veteran
Monica Zappa Kasilof AK USA Veteran
Jeff King Denali Park AK USA Veteran
Quince Mountain Mountain WI USA Rookie
Brent Sass Eureka AK USA Veteran
Jim Lanier Chugiak AK USA Veteran